נכות או מוות כתוצאה מתאונה

נכות או מוות כתוצאה מתאונה – מידע חיוני

אחד הדברים הראשונים שעלינו לדעת כצרכני ביטוח – לפחות ככל ומדובר בתביעות נכות או מוות מתאונה , הוא כי על פי חוק חוזה הביטוח, התשמ"א-1981, תקופת ההתיישנות המשוייכת לענייני תביעת מבוטחים לקבלת תגמולי ביטוח היא 3 שנים מהיום בו למעשה קרה המקרה ביטוחי המדובר.לכן וכשירות עבור לקוחותנו, חשוב לנו לציין בפתח הדברים כי אם אתם מכירים אנשים אשר דבר מה רלוונטי קרה במשפחתם, ציינו בפניהם כי חשוב שלא לחכות זמן ארוך מידי טרם הפניה לחברת הביטוח להגשת הניירת הרלוונטית- בהנחה כמובן שאותם אינדבדואלים אכן רכשו פוליסה מתאימה טרם קרות המקרה הביטוחי.

 

דברים שחשוב לדעת על תביעת ביטוח נכות או מוות מתאונה

 

ביטוח הוא אחד המוצרים הבודדים , שכאשר צריך אותו – לא ניתן לרכוש אותו. מסיבה זו כמו סיבות נוספות אחרות
משכילים אנשים רבים ורוכשים פוליסת ביטוח המכסה נכות או מוות מתאונה , וכך למעשה מסייעת לנפגעי הנ"ל ו/או למשפחותיהם לחזור – עד כמה שהדבר ניתן , אל שגרת חיים סבירה.

בכל הנוגע לנכות או מוות מתאונה, בקרות מקרה ביטוחי, חברת הביטוח תבקש להגיש מספר טפסים ותעודות כגון:

  • מילוי טופס הודעה על תביעה: נכות או מוות כתוצאה מתאונה
  • תעודת פטירה
  • פירוט תאריך ושעה של קרות התאונה
  • טופס ויתור סודיות
  • צו ירושה/צו קיום ירושה

 

זהו למעשה חלק מייצג מאוד מהפרוצדורה הבירוקרטית שמאפיינת מקרים בהם יש להפעיל פוליסת ביטוח של נכות או מוות מתאונה אל מול חברות הביטוח השונות.

 

איך נכנס משרד עורכי-דין לתביעות ביטוח ותביעות נזיקין לסיפור?

במידה ומאיזושהי סיבה מסרבת חברת הביטוח להכיר בתביעה שלכם, במידה ואומרים לכם כי התביעה לא התקבלה מסיבות טכניות כאלה ואחרות, דעו כי זהו לא
סוף הדרך. מספרים מאוד גבוהים ממבוטחי חברות הביטוח הפרטיות מוצאים עצמם נעזרים במשרדי-עורכי דין לתביעות נזיקין ותביעות ביטוח – בדיוק בצל מקרים כדוגמת המתואר לעיל.

 

משרד עורכי הדין שפרגר ושות' מתמחים בתביעות ביטוח , לרבות תביעות אל מול הביטוח הלאומי , וישמחו לסייע לכם ולהסביר לכם כיצד נראית התמונה הכוללת במבט רחב מלמעלה.

חשוב שתדעו שברשותנו הכלים הטובים ביותר למיצוי זכויותיכם, בטח לאחר קרות מקרה ביטוחי כה מצער. אנו נוודא כי יבוצעו כלל המאמצים המשפטיים על-מנת שאכן
תראו כסף מחברת הביטוח שלכם. פנו אלינו עוד היום לקבלת טיפול מקצועי, מקיף ותמציתי לעניינכם – טיפול אשר יגביר במקסימום הוצאת פיצויים מקסימליים.

 

 

 

 
x
 
x
 
x
 
x
 
x
 Facebook
x
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!