כמה מילים מעו"ד נזיקין וביטוח על תביעת ביטוח תאונות אישיות

תביעות ביטוח תאונות אישיות

אחת הפוליסות הנמכרות ביותר במדינת ישראל היא פוליסת תאונות אישיות.
אז אנחנו עורכי דין לתביעות נזיקין,  ומטבע הדברים אנו נתקלים בשאלות רבות שעולות בקרב הציבור(אשר לא תמיד מבין כי יום יבוא ואותו אדם יזדקק לסיוע של עורך דין נזיקין) וכאמור, שאלות כמו:
-"אני מכוסה בביטוח בריאות פרטי , יש לי את המושלם של כללית, למה אני בכלל צריכה את הפוליסה הזו?"
או:
-"יש לי ביטוח חובה מאז שקניתי את האוטו, למה אני בכלל צריך פוליסת תאונות אישיות?" – עולות בהרבה מקרים.

אם אתם שואלים אותנו- כעו"ד נזיקין, התשובות לשאלות אלו נמצאת בפרטים הקטנים כמובן. ר"ל:
פוליסת ביטוח בריאות מכסה – לפחות ברובה, מצבים בריאותיים אשר מכונים בלשון העם "קטסטרופות" , קרי: צורך בהשתלות איברים, טיפולים מחליפי ניתוח , תרופות שאינן בסל הבריאות ,
טיפול במחלות קשות ועוד נדבכים דומים. פוליסות ביטוח חובה בעולם הרכב כמובן מכסות נזקי גוף – אשר מתרחשים לא עלינו , בעת נהיגה על הכביש.

במידה ואתם חשים כי חסר לכם משהו במשוואה, אתם לא לבד…נכון! במידה רבה, חיי היומיום שלנו אכן חושפים אותנו (לצערנו) לפוטנציאל התרחשות-תאונה אשר תיאורה ונסיבותיה אינם תואמים את המוזכר בפסקה לעיל.

בשיחות עם לקוחותינו עולים משפטים כמו: "תראה, כעורך דין לתביעות נזיקין , או עורך דין ביטוח – ההמלצה שלי היא שתהיה מכוסה בכמה שיותר פוליסות. בקרות מקרה ביטוחי, אם חברת הביטוח עושה שרירים , אתה בא אלי והתביעה תתבצע למעשה בליווי ובהובלת המשרד.."

אם חשוב לכם להיות מוגנים ולדעת את זכויותיכם, המשיכו אל השורות הבאות.

אז מה מכסה פוליסת ביטוח תאונות אישיות?

פוליסת תאונות אישיות ברובה עוסקת במצבים רבים אשר אינם נגרמים כתוצאה ממחלה או על הכביש וכיו"ב.
אין ספק , שהמונח "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם" קורם עור וגידים במוחם של חלקים רבים מהאוכלוסיה המערבית , וזאת ללא כל קשר לדת כי אם לעצם העובדה שסכנות לצערנו, קיימות ושרירות עד מאוד,
והן עשויות לארוב לנו מעבר לפינה; בין אם תוך צעידה אל איזור עירוני אשר נמצא בבניה, ובין אם אנו אנשים אשר עובדים בסביבת סיכון כמו למשל: בית-מלאכה המכיל ציוד מסוכן.
מחמת כל אלה ,
בהזדמנויות שונות בחיינו , עשויים אנו למצוא עצמנו בלב-ליבה של מצוקה אמיתית אשר מקורה בתאונה שקרתה במהלך יום שגרתי, באופן שאינו צפוי.

איך נכנסים לתמונה שפרגר ושות' – עורך דין לתביעות נזיקין וביטוח?

אם קרה מקרה שלאחריו פניתם לחברת הביטוח מולה רכשתם פוליסת ביטוח תאונות אישיות , אך ההליך נתקע או שלחילופין קיבלתם תשובה שגורסת כי נמצאתם לא זכאים לפיצוי או שיפוי ,
חשוב לנו לומר לכם כי אין מדובר ברחוב ללא מוצא. ההיפך הוא הנכון! תביעת נזיקין היא היא הפתרון לעיתים. גם אם הביטוח מולו רכשתם את הפוליסה אינו שש לעזרתכם.

אל לנו לשכוח כי חברות הביטוח הן בעצם חברות כלכליות אשר בבסיסן ניצבים רצונות , עניינים ומטרות שאינם עולים בקנה אחד עם רצונותיו וזכיותיו של המבוטח או המבוטחת.
חברות הביטוח ינסו לאתר סעיפים אשר לכאורה שוללים מכם את הזכות לקבלת כספים , לעיתים הן תמצאנה סעיפים כאלו בנקל , ולעיתים "האקדח המעשן" יגיע בתצורה של סעיף אמורפי – כזה
שניתן לפרש ביותר מדרך אחת. זוהי דוגמה אחת מיני רבות אשר לאחריהן מומלץ שתגיע תביעת נזיקין מטעמכם.

כאן בדיוק נכנס משרד עורכי-הדין שפרגר ושות' לתמונה.

אם כרגע עוברת לכם בראש השאלה: "עורך דין לתביעות נזיקין – איפה אני מוצא אחד אחד כזה, ולא פחות ממצוין?" חשוב לנו שתדעו , שאם הגעתם לקרוא שורות אלה, סביר להניח כי אתם זקוקים
לפנות לערכאות משפטיות לשם הכרה בזכויותיכם מעצם התשלום על הפוליסה המדוברת! במידה וחברת הביטוח עושה או עשתה לכם עוול – ולא הסכימה לשחרר כספי פיצוי או שיפוי במסגרת פוליסת ביטוח תאונות אישיות , חרף המקרה הביטוחי שלכם,
חשוב מאוד שתיוועצו במשרד עורכי דין לתביעות נזיקין.

ראיו שתפנו למשרד בעל וותק מכובד , משרד עורכי-דין לתביעות נזיקין ותביעות ביטוח יוודא כי חברת הביטוח תיתבע באופן פרטי.
המקרה עצמו ימופה ותוכלו לפחות לדעת כי אתם עושים את המקסימום על-מנת שיכירו בזכויותיכם לקבלת פיצוי או שיפוי. היוועצות מול יותר ממשרד אחד תמיד טובה, היות ובדרך זו תוכלו להעריך את המקצועיות של כל משרד , תוך ווידוא כי בחרתם במשרד הנכון לטיפול במקרה הביטוחי שלכם.

 
x
 
x
 
x
 
x
 
x
 Facebook
x
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!