תביעות ביטוח
תביעות ביטוח

תביעות ביטוח – המדריך השלם

כל מה שלא סיפרו לכם על תביעות ביטוח

תביעות ביטוח לרוב נוחתות על ראשיהם של המבוטחים כרעם ביום בהיר. לרוב, המבוטחים שרויים בקונספציה שלפיה אם הם משלמים כל החיים שלהם ביטוח חיים או ביטוח בריאות, ואז, יום בהיר אחד, חלילה יקרה מקרה בו הם יידרשו לעשות בו שימוש, הסכום יוענק להם במלואו וללא בעיות ביורוקרטיות.

לצערנו, על מקרים כאלה בדיוק נאמר המשפט "תכנונים לחוד ומציאות לחוד". לשם כך, במידה ואתם מצויים במאבק מול חברת הביטוח ושוקלים האם ללכת על תביעות ביטוח, כדאי שתכירו את התחום לעומק ותדעו שיש על מי לסמוך. במילים אחרות, עליכם להיעזר בשירותיו של משרד עורכי דין שמכיר היטב את התחום.

כאמור, מבוטחים המחזיקים בפוליסת ביטוח זו או אחרת, עשויים לגלות כי דווקא כאשר ידרשו  להפעיל את הפוליסה המדוברת, תשלוף חברת הביטוח זכוכית מגדלת ותעמת אותם מול אותיות קטנות אשר לקיומן לא היו מודעים קודם לכן. בסופו של דבר, האינטרס של חברות הביטוח חג סביב הווידוא כי הסכום בו יפוצו מבוטחים יהיה נמוך ככל האפשר – ובמידה והדבר ניתן כמובן.

הצעד הראשון שאותו ודאי עשיתם בעצמכם היה לפנות לחברת הביטוח. במידה והסכום אותו קיבלתם הינו חלקי בלבד או שתביעתכם לא התקבלה כלל, אין שום סיבה שתוותרו ותשלימו עם הסיטואציה. קל לטעות, במיוחד בעבור מי שלא מכיר את עולם הביטוח. ישנם סעיפים רבים, לכל מקרה מאפיינים משלו, וכתוצאה מכך אתם עשויים להפסיד עשרות אלפי שקלים ואף יותר.

אין שום סיבה לקבל סיטואציות מסוג זה בכניעה. בנקודה זו בזמן, חשוב ביותר לבצע סקר שוק ולהחליט על משרד עורכי-דין מהוקצע ובעל וותק, אשר עוסק בדיני נזיקין ותביעות ביטוח – וזאת על מנת למקסם ככל הניתן את סכומי הפיצוי או השיפוי.

כאן בדיוק נכנס לתמונה משרדנו הוותיק והמקצועי –  עו"ד שפרגר ושות', אשר יעשה את המקסימום כדי שתפיקו את המירב מחברת הביטוח שלכם. עורכי הדין של שפרגר ושות' מכירים לעומק את הענף, ילמדו לפרטי פרטים את המקרה הפרטי שלכם, ויידעו כיצד לייצג נאמנה אתכם ואת האינטרסים שלכם, כל הדרך עד למיצוי מקסימאלי של זכויותיכם.

בדומה לחברות ביטוח פרטיות, עורכי הדין במשרד שפרגר ושות' ישמחו לסייע לכם בפרוצדורה מול ביטוח לאומי – מוסד אשר זכה ועדיין זוכה למוניטין שלילי של גוף סבוך למדי אשר אינו ידידותי למי שאינם בקיאים בפרטים ואינם מכירים לעומק את החוקים. אם כך, אין זה מוגזם להגיד כי עורך דין ביטוח לאומי נדרש ליותר ידע מקצועי מאשר בכל התנהלות אחרת בתחום הביטוח. עורכי הדין שלנו ישמחו לסייע לכם במיצוי זכויותיכם עד תום, בכל ענף אשר רלוונטי למקרה שלכם.

כך, למשל, עורך דין ביטוח לאומי מטעמנו יוכל לסייע לכם באופן ניכר בתביעות מורכבות. כזאת, היא קצבת נכות כללית, אשר ידועה לרוב כנמוכה ולא מספקת. עורך הדין לתביעות ביטוח יסייע להסדיר את זכויותיכם, למשל באמצעות הוכחה כי אתם מוכרים כנכים על פי חוק, ויסייע לכם לבסס תיק עד לכדי הוכחה כי אתם אכן עומדים בתנאי הזכאות , כמו כן ישלים המשרד את הטיפול עד תומו.
יצויין לשם הגילוי הנאות, כי נהיר וברור לכל כי כל מקרה ייבדק לגופו וכי תנאיו של פלוני , לא בהכרח יהיו זהים לאלו של אלמוני וזאת עקב מורכבותו של כל מקרה באשר הוא.

בנוסף לכך, תוכלו להסתייע בעורכי הדין שלנו לתביעות נוספות מול ביטוח לאומי כגון קצבת ניידות, גמלת שירותים מיוחדים, סיעוד, נכות מעבודה ועוד. מדובר בתביעות מורכבות, מול גוף אשר מציב תנאים מאתגרים, בטח ובטח באופן פרטי בעבור מי שאינו מכיר לעומק את מערכת המשפט, יחד עם כל זאת,  אנחנו במשרד עורכי-הדין שפרגר ושות' נדאג לפשט בפניכם את ההליך כולו, נדאג לפרקו לגורמים ובשורה התחתונה, נמשיך בביצוע עבודת הקודש עליה אנו עמלים מזה שנים רבות, וכל זאת לשביעות רצונם של לקוחותנו.

WhatsApp
Facebook
Email
LinkedIn
 
x
 
x
 
x
 
x
 
x
 Facebook
x
 
x
 
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!